elektroenergetika
ELEKTROENERGETIKA
VESTI

FIRME
BAZA EE

EE BLOG
DOGAĐAJI

FAKULTETI
KNJIGE

ČASOPISI
POSLOVI

LINKOVI
SISTEMI

ISTORIJAT

Ako vam je potreban elektroinženjer sa smera energetika, oglas za posao možete postaviti ovde.
EE POSLOVI EE E SLEDEĆA >

31.05.2024 - Typhoon HIL Novi Sad
Modeling Engineer - Power Systems, Modeling Engineer - Power Electronics

31.05.2024 - MG Group HR Services,Zrenjanin
Electrical Engineer

31.05.2024 - Schneider Electric Novi Sad
Product Adoption Specialist

31.05.2024 - Manpower Serbia
Elektro inženjer (licenca 450)

29.05.2024 - Vitreum Beograd
Inženjer tehničke pripreme za elektroenergetiku

28.05.2024 - Henkel Srbija Kruševac
Engineer for Plant Digital Transformation

28.05.2024 - A1 Srbija Beograd
Power Supply Expert

EEEEEE SLEDEĆA >

Prikaz 1 do 7 od ukupno 3643 poslova

Web Analytics

09.12.2023 - 3B Inženjering Beograd - Elektroinženjer (PLC i SCADA), Elektroinženjer

3B Inženjering d.o.o. Beograd, Lijačka 12 A

Elektroinženjer (PLC i SCADA)

Uslovi:
· VSS, diplomirani elektro inženjer (PLC i SCADA)
· znanje engleskog jezika
· aktivno znanje rada na računaru
· sa ili bez radnog iskustva

Prednost imaju kandidati:
· sa radnim iskustvom u programiranju Siemens PLC i SCADA aplikacija
· sa projektantskom i izvođačkom licencom Inženjerske komore Srbije
· sa vozačkom dozvolom B kategorije.

Opis posla:
· razvoj (programiranje) PLC, SCADA, HMI aplikacija
· puštanje u rad sistema automatskog i procesnog upravljanja

Očekujemo:
· ličnost spremnu za timski rad
· ličnost spremnu da uči

Osobine:
· organizovanost, ekonomičnost, preciznost, tačnost, pouzdanost, komunikativnost
· snalaženje u timskom radu, poštovanje rokova, podsticaj okoline na rad i disciplinu
· ubedljivost, sigurnost u izlaganju, verovanje u uspeh
· lako sticanje poverenja i simpatija ljudi
· saradnja sa ljudima različitih profila, brza adaptacija na nove radne uslove

Nudimo:
· rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju
· odlične mogućnosti za profesionalno napredovanje
· rad na zanimljivim projektima

Prijave sa biografijom dostaviti elektronskim putem.

Za dodatne informacije pozvati na kontakt telefon +3816772817731

Napomena: na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Elektroinženjer

Uslovi:
· VSS, diplomirani elektro inženjer, VS, elektro inženjer
· znanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD)

· sa radnim iskustvom u projektovanju i izvođenju elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona i sistema merenja i upravljanja

Opis posla:
· samostalno izvršavanje poslova na projektovanju i izvođenju radova
· koordinacija rada sa investitorima i svim učesnicima u procesu projektovanja i izvođenja radova
· odgovornost za za primenu važećih propisa, standarda i normativa, za ekonomičnost projekta, za tehničku i računsku ispravnost istog;
· vršenje kontrole i revizije tehničke dokumentacije
· nadzor na izvođenju komplikovanih i složenih objekata

Očekujemo:

Osobine:

Nudimo:

Za dodatne informacije pozvati na kontakt telefon +3816772816785.

Sajt EE postoji od 2006. godine, sa namerom da se sve informacije iz elektroenergetike, nadju na jednom mestu.

Povezani poslovi :

09.12.2023 3B Inženjering Beograd
Elektroinženjer (PLC i SCADA), Elektroinženjer
24.11.2023 Strabag Beograd
Odgovorni izvođač radova za izvođenje elektro instalacija, Inženjer na gradilištu za izvođenje elektro instalacija
22.03.2023 3B Inženjering Beograd
24.12.2021 3B Inženjering Beograd
18.04.2021 3B Inženjering Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike (PLC i SCADA), Diplomirani inženjer elektrotehnike
25.02.2021 3B Inženjering Beograd
Diplomirani inženjer elektrotehnike
17.09.2020 Strabag Beograd
Inženjer za elektro instalacije (ž/m), Inženjer za elektro instalacije (ž/m)
30.9.2017 STRABAG DOO BEOGRAD
Inženjer za izvođenje elektro instalacija - elektro energetske instalacije (M/Ž)
7.10.2011 Human Capital Solution
Hydro Engineers

NEW WEBSITE ABOUT POWER SYSTEMS
NEWS, EVENTS, BOOKS, BLOG, UNIVERSITIES elektroenergetika